זהר עמיהוד @ 16:19 ← אוגוסט 31st, 2013

גוגל החליפה את כלי מילות המפתח בכלי הנקרא מתכנן מילות מפתח שהוא שילוב של כלי מילות המפתח (אותו מכירים משתמשי Google AdWords) ושל מעריך התנועה.

השימוש בכלי מילות המפתח שעד כה היה חינם, הופסק ומעתה כל מי שרוצה לעשות שימוש בכלי מתכנון מילות מפתח חייב שיהיה לו חשבון בגוגל אדוורדס.

הכלי החדש אמור לספק אפשרויות חיפוש נוספות כמו למשל חיפוש צירוף כלשהו של ביטויים, כתובת אתר וקטגוריות ולקבל תוצאות מתוך מאגרי המידע של גוגל. המפרסמים יוכלו למיין ולסנן את הנתונים לפי מילה, ארץ או מדיה ולראות סטטיסטיקה של חיפושים.

בדרך זאת עשיתי מחקר מילות מפתח לאתר חופשות בארה"ב.

גוגל ממשיכה לשכלל את מתכנן מילות המפתח וכבר בתקופה הקצרה בה הוא הוצג למשתמשים, חלו בו מספר עדכונים. השינויים האחרונים שראינו בנוגע למילים שליליות לקבוצה ו/או למסע יהיו חלק מהשינוי הצפוי עם תוספת למספר אפשרויות אוטומטיות.

פרטים על העבודה עם מתכנן מילות המפתח תוכלו לקרוא כאן.

המידע שיש לגוגל הוא אוצר. השליטה שלה בשוק החיפוש והפיזור שלה בעולם ובמדיה כמו גם הנתונים שהיא אוספת מתוך סרגלי הכלים, אנליטיקס, Gmail ושאר השירותים שלה, נותנים לה יתרון גדול על כל שאר ספקיות כלי מילות המפתח ובראשם WordTracker. האם יש לך מה לחפש במקום אחר, פרט ל- Google?


”כלי מילות מפתח חדש“ ← תגובה אחת


 1. אסף נומיס

  10 שנה(ים) לפני

  זהר,
  גם אני סקרן לגבי הכלי החדש – לגוגל יש היסטוריה של הפתעות טובות בכל הנוגע לשדרוגים ושיפורים… אני מקווה רק שהם ישכילו לשתף איתנו, האנשים הקטנים, בקצת יותר נתונים "עם בשר" – נתוני אמת אבסולוטיים של כמויות חיפוש / קליקים וכו' – ולא רק כמויות עמומות, יחסיות ומנורמלות.

  עוד משהו שהייתי שמח לראות, הן הערכות עלות-לקליק שמתקרבות יותר למציאות – ופחות מציגות מצב אוטופי, כפי שקורה כרגע. מבחינתי היום הערכות המחיר שגוגל נותן (ובתוכן אני כולל גם את הנתון המצחיק הזה של "מינימום לדף הראשון") מאפשרות רק לראות הבדלים יחסיים בין צירופי מילים – ולא מאפשרות תכנון נכון ומדויק מבחינה תקציבית – מניסיוני הן פשוט לא ריאליות.

  אסף.