זהר עמיהוד @ 14:09 ← אוגוסט 26th, 2010

כן, זה גוגל. כן, זה קופון בשווי 200 שקל.

"5 דקות מעכשיו המודעה שלך באוויר" מבטיח הפלייר שנשלח על ידי גוגל. "התחל כבר עכשיו, נצל את שובר המתנה ותיהנה מכל היתרונות של הפרסום ב-Google" נכתב בצבע לבן על רקע אדום, ולא נותר לי אלה להבין.

יש הרבה מאוד יתרונות לפרסום בגוגל, אבל אני לא מבין איך אפשר לעשות זאת תוך 5 דקות?!?

אז בואו נצא לדרך (אפשר להפעיל את הסטופר) ונעקוב צעד-אחר-צעד אחרי ההנחיות של גוגל:

1. התחל – טוב זה החלק הפשוט והקל. גולשים לאתר של גוגל, מחפשים את הלחצן "הצטרף עכשיו" ולוחצים עליו. כמו שאמרתי, זה קל ופשוט, לא מצריך מחשבה, 20 שניות עברו. סוף השלב הראשון מסתיים במילים "עקוב אחר ההנחיות". רגע! אבל זה מה שאני עושה עכשיו. יש עוד הנחיות שלא אמרתם לי? אבל ואולי למרות החשש ובעיקר כי אני רוצה מתנה בשווי 200 שקל – אני ממשיך.

2. צור את מסע הפרסום הראשון שלך – וואההווו, מה זה מסע? למה מסע? אני רוצה לפרסם, אתה מלמל לעצמך, אבל "עקוב אחר ההנחיות" הוא נר לרגליך ואתה ממשיך. עכשיו צריך לבחור ארץ. טוב זה ברור – ישראל, אל, אל, ישראל.

ועכשיו לשפה? שפה של מי? שלי? של הלקוחות שלי? אני מדבר עברית, לזאת הכוונה? המודעות שלי יהיו כתובות בעברית, זאת הכוונה בבחירת השפה? הלקוחות שלי מדברים אנגלית אבל מחפשים בעברית, איזה שפה בוחרים: אנגלית או עברית? בחרתי מה שבחרתי והמשכתי.

תקציב? זה הזמן להחליט מה יהיה התקציב היומי. מאיפוא שאני אדע מהו התקציב היומי הנדרש? האם תקציב של 10 שקלים ליום יספיק לי? האם בתקציב של 50 שקל ביום, הפרסום שלי יראה למשך כל היום? ואם כבר דברנו על הצגת הפרסום, אז אולי כדאי לא להציג אותו בין 2 ל- 4 כי הלקוחות שלי הולכים לנוח?!? ובכלל, לפי מה אני משלם? אם התקציב ביום א' לא נוצל במלואו, האם הוא עובר ליום ב'?

יש הרבה שאלות, אבל אין זמן. עוד מעט יחלפו להן 5 הדקות ואפילו לא הגעת לשלב ניסוח המודעה (שלב 3) ולא קבענו את מילות המפתח (סעיף 4). נשארת עם אוסף שאלות מהותיות, אסטרטגיות וחשובות מאוד להצלחת הפרסום שלך בגוגל.

אתה שואל את עצמך האם ניתן להקים פרסום ב- 5 דקות? ובכן, זה אפשרי אם תהיה מוכן. אם תגיע עם כל הנתונים הדרושים, אם תגיע כשאתה מבין מה אתה עושה ומה ההשלכות של כל בחירה שבחרת או לא בחרת. וזה בדיוק הנושאים הנידונים בספר "הגדל את הכנסות העסק שלך באמצעות פרסום בגוגל".

בעזרת הספר תלמד מה צריך לעשות, מה צריך לדעת, איזה נתונים צריך לחשב כדי לפתוח פרסום בגוגל שמניב תוצאות. אם אתה חושב שמצאת את הדרך הקלה והמהירה להתעשר באמצעות פרסום בגוגל, אז אתה טועה.

פלטפורמת הפרסום של גוגל יכולה להגדיל את הכנסות העסק שלך בתנאי שאתה יודע: יודע מי הלקוחות שלך, יודע מה הם מחפשים. פרסום בגוגל יכול להגדיל את הכנסות העסק שלך אם אתה יודע לחשב מה יצא לך מכל שקל של הוצאה ואם אתה לא יודע, אל לך להתחיל.


תגובות לא מופעלות