זהר עמיהוד @ 13:38 ← יולי 3rd, 2010

גוגל הוא האח הגדול החדש בשכונה. הוא יודע עלינו הכל ושום דבר לא ניתן להסתיר מעיניו. פרסמנו מודעה ב- יד 2 על מכירת האופניים שלנו. מי יודע? גוגל. השתתפו בקורס ומישהו צילם אותנו ורשם אותנו ברשימת המשתתפים. מי יודע? גוגל.

ואיך יודעים מה גוגל יודע? פשוט, נכנסים לחיפוש ומקלידים: את השם שלנו או את מספר הטלפון שלנו או שם העסק שלנו, לוחצים Enter ורואים היכן אנחנו נזכרים/מופיעים באינטרנט.

כאשר אני מקבל שיחת טלפון והנייד שלי לא מזהה, אני נכנס לגוגל ומגלגל את המספר. תוך חלקי שנייה אני רואה את כל מה שידוע על אותו מספר טלפון ועל בעליו. נסו לחפש את מספר הטלפון הנייד שלכם בגוגל. מה קבלתם? רואים!

ומכיון שכולנו מחפשים בגוגל, אתה צריך להיות שם, אחרת אתה לא קיים. קונים/פונים באינטרנט ממי שרואים. אם לא יראו אותך, לא יקנו ממך. זה המקום שבו אתה צריך להיות.

יש שתי אפשרויות להיות בתוצאות של מנוע החיפוש: האחת, קידום אורגני והשניה: קידום ממומן. הספר "הגדל את הכנסות העסק שלך באמצעות פרסום בגוגל Google AdWords" יסביר לך מה צריך לעשות כדי שתופיע ובגדול מעל מודעות המתחרים ותביא אליך לאתר את המוני הלקוחות המתעניינים בשירות או במוצר שלך.


תגובות לא מופעלות