קווין לי
Kevin Lee
קתרין סדה
Catherine Seda
זהר עמיהוד
יועץ מקצועי ועורך הספר בעברית
קווין לי קתרין סדה זהר עמיהוד

קווין ליקווין לי (Kevin Lee) מייסד, יושב-ראש ומנכ"ל חברת Didit, מוכר בתור מומחה לשיווק במנועי חיפוש (SEM) כבר משנת 1995. המומחיות של קווין בתחום SEM סיפקה את הבסיס לפיתוח טכנולוגיית Maestro של Didit המיועדת לניהול פרסום ממומן במנועי חיפוש. הישגיה חסרי-התקדים של Didit הקנו לחברה הכרה לא רק בקרב המשווקים, אלא גם במסגרת דירוגי Inc.500 לשנת 2007 (#137) ו-Fast 500 של Deloitte (#12). ספריו הקודמים של קווין כוללים את The Eyes Have It: How to Market in an Age of Divergent Consumers, Media Chaos and Advertising Anarchy (Easton Studio Press, 2007), ואת The Truth About Pay-Per-Click Search Advertising (FT Press, 2009) שזכה לשבחים רבים. העיתונים The Wall Street Journal, Business Week, The New York Time , Bloomberg, CNET, USA Today, San Jose Mercury News ואחרים נוהגים לצטט את קווין באופן קבוע, והוא גם מרבה להרצות בכנסים מובילים של התעשייה.

בשנת 1992 סיים קווין תואר שני במינהל עסקים בבית הספר למינהל עסקים של אוניברסיטת ייל, וכיום הוא מתגורר במנהטן יחד עם רעייתו הפסיכולוגית וילדיו.


קתרין סדהקתרין סדה (Catherine Seda) עובדת בתור אסטרטגית אינטרנט מזה 14 שנים. היא חיברה את המהדורה הראשונה של ספר זה "Search Engine Advertising" (New Riders, 2004), אשר נמכרה ביותר מ-10,000 עותקים בארצות שונות. היא גם חיברה את הספר How to Win Sales & Influence Spiders (New Riders, 2007), אשר תורגם לסינית, יפנית ופולנית.

קתרין היא נואמת מבוקשת, והרצתה מטעם eBay Live!, eBay University, Entrepreneur Magazine, DMA, Search Engine Strategies, ושלוחת סן דייגו של אוניברסיטת קליפורניה. הידע והניסיון שלה הופצו במאמרים שפורסמו במגזינים Entrepreneur ו-Leader, ובאינטרנט ב-Yahoo! Small Business Insights ו-Small Business Success של U.S. SBA, והיא מצוטטת לעתים קרובות על ידי eWeek.com, CNET new.com, eBay Radio, American Public Media Marketplace וערוצי חדשות אחרים.

קתרין מלמדת אנשי עסקים כיצד למשוך לקוחות חדשים, את העכבישים של מנועי החיפוש ואת שליחי העיתונות בו זמנית. גישתה הייחודית מאפשרת ליזמים להגדיל את פעילותם העסקית בשיעור של עד 100,000$ תוך 30 ימים בלבד. תאגידי מותג יכולים להגדיל את הכנסותיהם בשיעור של מיליון דולר לחודש ואף יותר.

כנראה שהמשיכה של קתרין לשיווק באינטרנט קשורה לאהבתה למהירות, שגם גרמה לה לעלות על מזחלת בפארק האולימפי ביוטה ולדהור במהירות של 120 קמ"ש במורד מסלול קרח. העבודה של קתרין היא הבחירה המושלמת לחברות שמעוניינות להוסיף מהירות ועוצמה לביצועי השיווק המקוון שלהן.

באתר של קתרין (www.catherineseda.com) תוכלו להוריד בחינם מסמך שחיברה על עשר השגיאות הנפוצות ביותר בקרב משווקים באינטרנט, וללמוד עוד על השירותים שהיא מציעה.


אודות היועץ המקצועי של הספר

זהר עמיהודזהר עמיהוד, יועץ מקצועי לספר זה, עוסק בקידום אתרים, שיווק ופרסום באינטרנט וכן נותן שירותי וובינר בישראל ובדרום אמריקה בשפה הספרדית. בעל תואר שני במינהל עסקים מטעם אוניברסיטת תל אביב, בעל ניסיון וידע רב מהשטח בנושא שיווק באינטרנט. זהר מקדם אתרים, יועץ, כותב מאמרים ומרצה במרכזי ההדרכה המובילים בישראל בנושאי שיווק באינטרנט. זהר פיתח שיטה מיוחדת לשיווק באינטרנט שמביאה תוצאות.

Google Partner

תגובות לא מופעלות