דניאל צוקרמןהספר מאפשר הצצה מעמיקה ומלמדת לעולם רב ממדי העוסק בשיווק, סטטיסטיקה, אסטרטגיה וכדאיות כלכלית ופיננסית של מערכות שיווק ופרסום. בשפה קריאה ובהסברים ברורים המלווים בדוגמאות המותאמות לשוק הישראלי, מתאפשר לכל אחד, מעבר לחומרי ההדרכה הבסיסיים הקיימים, להעמיק ולהבין את מלוא היכולות והמשמעויות הגלומות בכלי הזה שקרוי Google AdWords.

יתרה מזאת, כמו הכלי של גוגל, קיימים בשוק הישראלי והעולמי ערוצים נוספים הפועלים על אותם עקרונות, ומאפשרים נגישות מיידית ורלוונטית לאותם קהלים מדויקים שהעסק רוצה לגייס כלקוחות באמצעות האינטרנט, הבולט ביניהם נכון להיום הוא פייסבוק. ניתן ליישם את הנלמד מהספר על כל הערוצים האלה באותה מידה של יעילות.

הספר הזה הוא ספר חובה לכל מנהל, יזם או בעל עסק, בין אם הוא מתכוון לפעול בזירה זו בכוחות עצמו, או באמצעות אנשי מקצוע פנימיים או חיצוניים.

דניאל צוקרמן, יועץ מומחה לשיווק באינטרנט ומייסד אדריכלות תוצאות באינטרנט

www.wms.co.il

"אני חושב שהספר של קווין לי בהוצאת הוד-עמי הוא חובה לכל מפרסם מתחיל, גם אם הוא כבר פתח את הקמפין לפני מספר שבועות או מספר חודשים. מפרסמים חדשים יתפלאו לגלות כמה דברים נוספים אפשר לעשות כדי לשפר את הקמפיין שלהם.

למפרסמים ותיקים אני ממליץ מאוד להחזיק עותק אחד של הספר על מדף הספרים, ולעשות לכם מנהג לפתוח אותו פעם בחודש ולחזור על פרק אחד בספר. תתפלאו כמה דברים חשובים נשכחו בבניית הקמפיין האחרון, או לא בוצעו נכון בגלל כמות החידושים הרבה בתחום שמסיטה את תשומת הלב שלנו מהדברים החשובים באמת שעומדים בבסיסו של כל קמפיין AdWord."

אדיר רגב, מנכ"ל GO Internet Marketing

www.gim.co.il

שלומית הרץ - מרקום-מול"הספר הינו מדריך חובה לכל המתחיל פרסום ממומן בגוגל, יש בו את כל ה"עשה ואל תעשה" בניהול פרסומים מוצלחים בגוגל, כולל טיפים ועזרים טכניים. לאחר שקראתי את הספר, פתחתי את הפרסום שלי ותיקנתי לפי הספר."

שלומית הרץ, מרקום מול – הכל על תקשורת שיווקית www.marcom-mall.co.il

איתי פזהספר הזה הוא ספר חובה למי שרוצה להתחיל לפרסם ב- Google AdWords או מי שכבר התחיל. הספר מכסה את כל התחומים הרלוונטיים, לרבות חיפוש מילות מפתח דרך בניית מודעות ואסטרטגיות המחרה, אשר יאפשרו לקורא לפתח פרסומים יעילים יותר ומוצלחים יותר. בשנים האחרונות יצאו ספרים שונים בתחום, אך הספר הזה מתעלה על כולם!

איתי פז, מומחה בינלאומי לשיווק באינטרנט www.ItayPaz.net

"למרות שאינני מקצוען PPC, אלא מתמחה בעיקר בקידום אתרים אורגני במנועי חיפוש (SEO), אני חושב שהספר הזה לימד אותי כמה דברים חדשים. הספר ערוך בצורה מקצועית ומקיפה ויכול לתרום לכל אדם שעוסק בשיווק באינטרנט, גם אם לא עוסק ישירות ב-PPC."

פבל ישראלסקי, קידום אתרים www.AskPavel.co.il

"להבדיל מספרים טכניים וספרי הדרכה מתורגמים אחרים, ספר זה, אינו מסורבל ואינו מסתבך במשפטים מורכבים בלתי מובנים. למרות היותו ברמה גבוהה במיוחד, ניתן לקרוא בצורה שוטפת וללמוד את יסודות הפרסום באינטרנט, כולל הקמת מיני אתרים לצורכי פרסום בגוגל AdWords, תוך הבנת הנושא לעומקו. המחברים, בעלי ניסיון מצטבר, מעניקים את הידע הרב שלהם על מגש של כסף.

בעל עסק המתחיל את דרכו באינטרנט, אינו יכול או רשאי לבצע את הצעד הראשון שלו בעולם החדש מבלי לקרוא תחילה את הספר מתחילתו ועד סופו, שאם לא כן, הוא מסתכן בפרסום שאינו יעיל ולא ישיג את מטרתו. גם למנהל קמפיינים מנוסה עשוי הספר להועיל, אם בטיפים קטנים שישפרו את המרת המודעות, ואם בהגדרה מחדש של מושגים ידועים באופן שלא חשב עליהם לפי כן. הספר מקיף ביותר ויורד לפרטי פרטים של פרסום ממומן, וזאת מבלי לשכוח את בעלי העסקים המתחילים, להם המושגים אינם נהירים דיים, עבורם הוא מבהיר בכל צעד את כל מה שיש להבהיר.

למרות שתחום העיסוק של נירמי בע"מ אינו ניהול פרסום ממומן ב-AdWords, אלא קידום אורגני בגוגל, קיבלנו במהלך הקריאה רעיונות אין ספור, רשמנו בעיפרון בתוך הספר, דנו בהם בישיבת הנהלה וישיבות שיווק וניישם את מרביתם בהמשך עבודתנו."

ניר שי, נירמי – קידום אתרים בגוגל www.nearme.co.il

"אני עוסק בקידום ממומן מספר שנים, עבור עצמי ועבור לקוחותיי. ברצוני לציין מספר נקודות לגבי עצמי: אני "זקן" המצוי בתעשייה שנים רבות, השתתפתי בהרצאות רבות, קראתי את ההנחיות של גוגל מכל הצדדים וביצעתי בפועל כמות לא מבוטלת של קמפיינים מימוניים. עם כל הידע והוותק שיש לי, הספר תרם לי רבות.

הספר בנוי נכון, כאבן על אבן, עד ליצירה השלמה של הקמפיין. הספר הינו מעשי מאוד וכולל את כל הדרוש למי שרוצה לעסוק בקידום ממומן. מעבר לכך, הספר נותן הבנה כללית רחבה ומאפשר לבחון כלכלית כל פרסום אחר (עיתונות, שלטי חוצות או פליירים).

בעזרת הספר הכנסתי תהליכים חדשים, נוספים, שהצליחו לשפר עבורי מספר קמפיינים שאנו עוסקים בהם כרגע.

אני ממליץ בחום לכל העוסקים בקידום ממומן או בתחומי קידום אחרים, לקרוא את הספר שנותן מבט רחב וממוקד לתהליך הקידום, מצרכי הלקוח ועד ביצוע של הקידום בפועל."

רמי ליכטנברג, חברת ewise

"קראתי את הספר, למעשה פעמיים, הספר כתוב היטב ובידי מקצוען, הוא מסביר באופן מאוד רהוט וברור מה המטרה מפרסום באינטרנט ואיך מפרסמים, אסטרטגיות ותחומים אחרים הקשורים לשיווק באינטרנט, לפעמים השתמשתי בחלק מן התיאורים מול לקוחות כדי להסביר יותר ברור את המטרה.

מומלץ בחום לכל מי שרוצה להתחיל וגם למי שכבר עובד."

אלי רחימי, CEO, חברת WebCell, ייעוץ אסטרטגי לשיווק דיגיטלי

אם גם אתה או את קראת את הספר ויש לך מה לומר, זה הזמן וזה המקום. רשמו את תגובותיכם כאן למטה.

תגובות לא מופעלות