הספר הזה מיועד לכוווווווווווווווולם:

אם אתה מתחיל ועוד לא פרסמת במנועי החיפוש, אז בוודאי שעליך להתחיל מפה,

אם יש לך ניסיון קצר בפרסום במנועי החיפוש ואפילו בסכומים קטנים, זהו המקום להתחיל ממנו כמו שצריך,

אם קראת את המדריך להתחלה מהירה של גוגל (בהפקת גוגל) וחשבת שזה מספיק כדי להתחיל, אז תופתע ממה שלא אמרו לך בגוגל וחשוב שתדע,

אם קראת את מדריך AdWords למתחילים (בהפקת גוגל), הבנת שמרבית הדברים שגוגל מלמדת אותך הם דברים טכניים: היכן ללחוץ, מה לרשום ובמה לבחור. זה טוב, יפה וגם נחוץ, אבל רק אחרי שתבין את התהליך ותבנה אסטרטגיה, וכדי לבנות אסטרטגיה אתה צריך להתחיל לקרוא מכאן.

אם אתה מנהל פרסום בתשלום במנועי החיפוש לעסק שלך המתנהל מביתך, כדאי שתתחיל מפה כדי שתדע מה עוד יש לעשות,

אם אתה מנהל פרסום בתשלום לחברה מבין רשימת החברות המובילות בישראל (דנס 100), בין אם את העבודה תעשה במשרד או שתוציאו אותה החוצה, זה המקום להתחיל ממנו במסע לקבלת תוצאות משביעות רצון שילכו וישתפרו עם הזמן.

למיגוון רחב של לקוחות אני, זהר עמיהוד, מנהל את חשבון הפרסום שלהם בגוגל: קטנים, בינונים וגדולים, חברות תעשיה בצד חברות שירותים – כולם רואים זרם של לקוחות ובעקבות כך יותר פניות ויותר מכירות בעסק שלהם.

עולם הפרסום בכלל והפרסום בגוגל בפרט הוא עולם ומלואו המתחדש כל הזמן: אפשרויות נוספות מתווספות, אחרות משתנות ויש גם כאלה שפעולתם הופסקה, אבל לא בכך טמונה ההצלחה שלך בבנייה וניהול של מסעות פרסום מוצלחים. ההצלחה טמונה ביכולת שלך להבין את המערכת ואת הלוגיקה שלה. הבנה של דרך הפעולה שלה תעשה אותך מפרסם חכם יותר ותביא יותר תנועה איכותית ורלוונטית לאתר שלך, לעסק שלך.

לחץ כאן כדי לקרוא מה אחרים אומרים על הספר

תגובות לא מופעלות